Medové kremrole

0 hvězdiček z 5 hodnocení   

Vyzkoušejte medové kremrole, za pomocí hrníčků

Ingredience pro přípravu receptu: Medové kremrole

Náplň

Postup pro přípravu receptu: Medové kremrole

Mouku promíchanou se sodou smícháme s cukrem. Přidáme vejce, med a vypracujeme těsto. V chladničce je necháme asi 2 hodiny rozležet.

Poté z těsta vyválíme na pomoučeném válu tenký plát a větším tvořítkem nebo skleničkou z něj vykrajujeme kolečka. Přeneseme je na tukem vymazaný plech a v předehřáté troubě upečeme do růžova. Ještě teplá kolečka natáčíme na konec vařečky a vzniklé trubičky ihned sundáme. Postupujeme rychle aby kolečka nevychladla, neztvrdla a při natáčení na vařečku se nelámala. Když trubičky vychladnou, naplníme je náplní a konce namočíme v rozehřáté čokoládě.

Náplň : Pudink promícháme s částí cukrem a částí mléka a vlijeme do zbývajícího mléka, které jsme uvedli do varu. Za stálého míchání uvaříme pudink. Za občasného zamíchání jej necháme vychladnout, poté do něj zašleháme zbývající cukr, rum a změklé máslo.

Tagy receptu: Medové kremrole

Vánoční cukroví Med Kremrole Pudink Rum

Diskuze k receptu: Medové kremrole

Arašídová srdíčka s želé Fíkové kostky Čokoládové věnečky Italská vanilková srdíčka Kuličky Ferrero Rocher Rohlíčky s piniovými jádry Dvojbarevné kytičky Sýrové tyčinky Kávová zrna Vosí hnízda

Naši partneři

  • Hrníčková kuchařka
    Kuchařka zaměřená na jednoduché pečení bez vážení s velkým množstvím hrníčkových receptů.
  • Smoothie recepty
    Široká nabídka receptů na ovocné i zeleninové smoothie.
  • Raw recepty
    Raw strava - nový trend ve výživě, zkuste nové raw recepty.